Ogłoszenia 22.03.2020

1. Drodzy Parafianie! Ważne komunikaty i informacje są podawane także na naszym parafialnym fb. Potrzebna jest modlitwa, ale także troska o stan naszego ducha, serca. Dlatego zapraszam:

- Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00 (z wyłączeniem czasu na Msze św.), zachęcam do indywidualnej modlitwy w kościele;

- możliwość korzystania z sakramentu spowiedzi św. z zachowaniem zasad higieny (rąk do dezynfekcji rąk, zachowanie odległości) od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-19.00 w Parafialnym Domu Kultury. Zachęcam także do jednoczenia się w modlitwie w naszych domach o godz. 20.30. Niech dobry Bóg chroni nas przed zagrożeniem koronawirusa.

1. W związku z wprowadzoną adoracją i spowiedzią św. w piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 16.00 w Przysiersku i o godz. 17.00 w Terespolu. Nabożeństwa Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 7.30
    w Przysiersku, o godz. 9.00 w Terespolu.
  1. Zachęcam do nabycia nowego nr.: „Pielgrzyma”.
  1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa, troski
    o bezpieczeństwo i zdrowie.