Ogłoszenia 03.11.2019

1. Dziękuję za uczestnictwo w III Balu Świętych. Dziękuję za pomoc w organizacji i wspólną zabawę.
  1. W dniach 1-8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę można uzyskać odpust zupełny za zmarłych w czyśćcu cierpiących.
  1. Zachęcam do nabycia nowego nr „Pielgrzyma”.
  1. W piątek na godz. 18.00 zapraszam do plebanii na kolejną katechezę dla dorosłych. Temat katechezy: „Relatywizm zasad moralnych”.
  1. W sobotę o godz. 10.00 w Parafialnym Domu Kultury odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne dla dzieci komunijnych.
  1. Za tydzień kolekta przeznaczona na potrzeby remontowe naszej parafii.
  1. W dniach 10-11 listopada zapraszam do parafialnych obchodów Dnia Niepodległości:
  • 10 listopada (niedziela) godz. 12.00 – Spotkanie Patriotyczne z wykładem p. dr. Ireneusz Pieroga i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych;
  • 10 listopada (niedziela) godz. 15.00 – Parafialny Turniej Szachowy; chętnych proszę o zapisy u mnie;
  • 11 listopada (poniedziałek) godz. 9.00 – Uroczysta Msza Święta, następnie Rowerowy Rajd Niepodległości (odwiedzimy miejsca pamięci w Bukowcu oraz Polskich Łąkach).
  1. 13 listopada (tj. środa) o godz. 18.00 w Sali Wiejskiej w Przysiersku odbędzie się Gala podsumowująca realizację projektu: „Wiejska Akademia Przyszłości”. Serdecznie zapraszam w imieniu OSP i swoim do udziału wszystkich uczestników zajęć projektowych oraz ich rodzin.
  1. W dniach 15-17 listopada odbędą się kolejne rekolekcja dla młodzieży w Ostrzycach. Proszę o dostarczenie kart zgłoszeń.
  1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa i dobrego tygodnia.