Ogłoszenia 25.10.2020

  1. Od dnia wczorajszego obowiązuje z racji strefy czerwonej limit osób przebywających w kościele i kaplicy: w kościele parafialnym może przebywać 65 osób, w kaplicy w Terespolu 45 osób. Bardzo proszę pamiętać o zakładaniu maseczek lub przyłbic oraz o dezynfekcji przy wejściu do kościoła.
  1. Dziękuję parafianom za obecność w Koronowie i modlitwę. Dziękuję także za wszelkie życzenia. Bóg zapłać. Dziękuję z pomoc w przygotowaniu Sakramentu Bierzmowania. Dziękuję paniom sprzątającym kościół, za dekorację, służbie liturgicznej, panu organiście, chórowi parafialnemu i scholi parafialnej. Dziękuję także młodzieży bierzmowanej oraz rodzicom za współpracę i czas formacji.  
  1. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe. Zachęcam do włączenia się w Róże Różańcowe. Wszelkie informacje u ks. proboszcza.
  1. W tym tygodniu będziemy przeżywać:

- w środę: św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów;

  1. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych. Aby jak najwięcej osób mogło uczestniczyć w modlitwie za zmarłych Msze św. za tydzień będą w następujących porządku: 8.00, 9.30, 11.00. Wszystkie Msze św. będą odprawiane w Przysiersku i po każdej Mszy św. odbędzie się procesja na parafialnym cmentarzu. Kolekta zbierana w ramach Mszy św. przeznaczona jest na utrzymanie cmentarza. Na cmentarzu obowiązuje dystans 1,5 m między osobami i maseczki zakrywające usta i nos. W przyszły poniedziałek będziemy przeżywać Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Dzień Zaduszny. Już dziś zapraszam na Mszę św. o godz. 16.30 z intencji zmarłych księży proboszczów, o 17.00 w intencji zmarłych parafian w ostatnim roku.  
  1. Przyjmuję wypominki jednorazowe i roczne.
  1. Dostępny już jest kalendarz intencji na rok 2021. Bardzo proszę, aby intencje zamawiać w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, czyli w poniedziałki, środy, piątki i soboty.
  1. Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa, zdrowia i dobrego tygodnia.
Kategoria: