Ogłoszenia 05.05.2019

1. Przeżywamy dziś w naszej parafii Uroczystość I Komunii św. Polecajmy modlitwie dzieci, które po raz pierwszy przystępują do Komunii św.
  1. Dziękuję Parafianom i Gościom za udział w III Rajdzie Rowerowym (było nas prawie 100 osób) oraz Pieszej Pielgrzymce do Bukowca (50 osób). Podziękowania dla Sołtysów i Rad Sołeckich Lipienic i Zalesia Królewskiego oraz parafii Świekatowo, Polskie Łąki i Bukowiec za życzliwe przyjęcie oraz dla OSP z Przysierska za troskę o nasze bezpieczeństwo.
  1. Zachęcam do nabycia nowego nr „Pielgrzyma”.
  1. Odwiedzę chorych z posługą sakramentalną: w czwartek od godz. 8.00 – Terespol, w piątek od godz. 8.00 – Przysiersk.
  1. W piątek na godz. 18.30 zapraszam do plebanii na kolejną katechezę dla dorosłych. Temat katechezy: „Ciało i kultura ciała”.
  1. Za tydzień, w niedzielę, zmiana godzin Mszy św. W Przysiersku Msze św. o godz. 8.00 i 9.30 oraz o godz. 11.00 Msza św. odpustowa ku czci św. Izydora w Terespolu. Zapraszam dzieci komunijne wraz z rodzinami i parafianami do udziału w pielgrzymce pieszej do Terespola na odpust. Wyjście sprzed kościoła o godz. 9.15.
  1. Za tydzień kolekta na potrzeby remontowe naszej parafii. Trwają prace remontowe wewnątrz budynku, zostały zamówione drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, oświetlenie, meble do kuchni oraz stoły i krzesła do sali. Na dzień dzisiejszy wydaliśmy 53.301,65 zł.
  1. W dniach 16-17 maja odbędzie się dzień skupienia dla młodzieży naszej
    w parafii w Chełmnie u Sióstr Miłosierdzia. Skupienie rozpoczniemy 16 maja o godz. 12.00, zakończymy ok. godz. 13.00 17 maja. Proszę o zgłaszanie się do mnie i odbieranie zgody na wyjazd.
  1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa na cały tydzień