Ogłoszenia 19.09.2021

1. Zachęcam do nabycia nowego nr.: „Pielgrzyma”.
  1. W liturgii w najbliższym tygodniu będziemy przeżywać:

- we wtorek, św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;

- w czwartek, św. o. Pio z Pietrelciny;

1. W sobotę, w Drozdowie, o godz. 12.00 odbędzie się uroczysta Msza św. z okazji 60-lecia OSP Drozdowo. Serdecznie zapraszam do udziału w tej uroczystości.
  1. Spotkanie organizacyjne dotyczące Pielgrzymki na Podlasie odbędzie się za tydzień, po Mszy św. o godz. 11.00. Bardzo proszę o obecność. Plan pielgrzymki jest dostępny na parafialnym facebooku. Proszę, aby do przyszłej niedzieli dostarczyć swoje dane osobowe: pesel oraz wpłacić kwotę 1250 zł.
  1. 1 października, o godz. 18.30, odbędzie się Msza św. z poświęceniem różańców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

Ogłoszenia 05.09.2021

1. Przeżywamy dziś Rodzinne Zakończenie Lata. Wydarzenie organizowane przez parafię we współpracy ze Stowarzyszeniem „Ramię w ramię”. Po Mszy św. o godz. 11.00 zabawy dla najmłodszych: dmuchańce, animacje, Teatr Magmowscy, zabawa dla starszych: biesiada przy muzyce, pyszne ciasto
    i kawa, Małe Betlejem, ale także po raz pierwszy wręczenie nagród LAURIENTUS 2021. Także dziś przeżywamy Dzień Solidarności w Afgańczykami. Dzień modlitwy i wsparcia materialnego. Po Mszach św. zbiórka do puszek
  1. Serdeczne podziękowania za obecność dzisiaj w naszej parafii p. Przemysława Marcińskiego z Poznania, przewodnika z Ziemi Świętej. Warto wesprzeć chrześcijan z Betlejem kupując wyrobione przez nich produkty.
  1. Zapraszam na zajęcia organizowane przez naszą parafię:

- we wtorek o godz. 18.00 – rękodzieło (Parafialny Dom Kultury);

- w środę o godz. 15.00 – Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Maryjnej (Szkoła w Terespolu);

- w środę o godz. 17.00 – schola parafialna (Parafialny Dom Kultury).

1. Serdecznie zapraszam dzieci do włączenia się w scholę parafialną i służbę liturgiczną.
  1. W środę będziemy przeżywać święto Narodzenie Najświętszej Maryi Panny, zwane Matki Bożej Siewnej. Podczas Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się poświecenie ziarna siewnego.
  1. Zachęcam do nabycia nowego nr.: Pielgrzyma”.
  1. Spotkanie organizacyjne dla młodzieży kl. VII i VIII, która pragnie przygotować się do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w sobotę, 11 września, o godz. 11.00 w Parafialnym Domu Kultury. Natomiast spotkanie organizacyjne dla dzieci, które mają przyjąć I Komunię św. w przyszłym roku odbędzie się w niedzielę, 12 września, po Mszy św. o godz. 11.00. Obecność obowiązkowa.
  1. Za tydzień kolekta na potrzeby remontowe naszej parafii. Zakończyliśmy remont kostnicy. Całkowity koszt remontu to kwota 14.500 zł. Trwają przygotowania do remontu schodów kościoła oraz poddasza Parafialnego Domu Kultury. We wtorek odbędzie spotkanie projektantów i wykonawców tych remontów.

Ogłoszenia 19.09.2021

1. Zachęcam do nabycia nowego nr.: „Pielgrzyma”.
  1. W liturgii w najbliższym tygodniu będziemy przeżywać:

- we wtorek, św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;

- w czwartek, św. o. Pio z Pietrelciny;