Ogłoszenia 07.07.2019

1. Dziękuję za wszelkie ofiary na trwające prace wykończeniowe w Parafialnym Domu Kultury.
  1. Jutro o godz. 8.00 wyjazd na wycieczkę dzieci i młodzieży do Krakowa i okolic. W programie: Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska i Kraków (m. in. zwiedzanie, jumparena, aquapark, rejs statkiem po Wiśle, muzeum Jana Pawła II). Proszę o punktualność. Powrót 12 lipca w godzinach wieczornych.
  1. Parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie 27.01-03.02.2020. Koszt 3690 zł + 160 USD. Pozostało jeszcze 5 miejsc wolnych. Osoby, które się zapisały proszę o odebranie u mnie kart zgłoszeń Biura Pielgrzymkowego VIA SANTA oraz wpłatę 600 zł. Po zebraniu wszystkich kart i wpłat zostanie zorganizowane spotkanie z p. prezesem biura w celu przedstawienia wszystkich spraw organizacyjnych.
  1. Już dziś zapraszam Parafian i Gości na Odpustu Parafialny ku czci św. Wawrzyńca, który będzie trwał trzy dni:

- 10 sierpnia – Dzień Chorego;

- 11 sierpnia – Msza św. odpustowa z udziałem zespołu „Na Cały Głos” z Pelplina oraz biesiada

odpustowa w towarzystwie Kapeli „Cynamony” z Bydgoszczy;

- 12 sierpnia – Spływ kajakowy (szczegóły w najbliższym czasie).

1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę Bożego błogosławieństwa, udanych wakacji i dobrego odpoczynku.