Ogłoszenia 08.03.2020

1. Wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet życzymy Bożego błogosławieństwa
    i potrzebnych łask. Stowarzyszenie Azalia zaprasza na spotkanie dziś na godz. 15.00 do Sali OSP w Przysiersku.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele spotkanie dzieci komunijnych wraz z rodzicami.
  1. Zachęcam do nabycia nowego nr. „Pielgrzyma”.
  1. Dziękuję za dzisiejsze ofiary na nasze parafialne remonty. Trwają prace remontowe w kaplicy w Terespolu. Zostały także wstawione nowe drzwi na piętrze. W najbliższym tygodniu zostanie zamontowana klimatyzacja
    w Parafialnym Domu Kultury. W czwartek w Urzędzie Gminy w Bukowcu podpisałem umowę na dofinansowanie prac związanych z wymianą posadzki
    w kościele.
  1. W piątek zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 16.00
    w Przysiersku lub o godz. 17.00 w Terespolu. Nabożeństwa Gorzkich Żali
    w niedzielę w Przysiersku o godz. 7.30, w Terespolu o godz. 9.00.
  1. Zapraszam do uczestnictwa w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, która odbędzie się 27 marca. Zapisy przyjmuje p. Maja Poliwodzińska, tel. 602322982.
    Trasa będzie wiodła przez teren naszej parafii (ok. 14 km). Początek Mszą św.
    o godz. 18.00 w Przysiersku, zakończenie przy krzyżu na naszym cmentarzu. Wszelkie informacje na naszym facebook-u.
  1. Zachęcam do uczestnictwa we wszystkich zajęciach w Parafialnym Domu Kultury. Z powodu choroby nie odbędzie się spotkanie we wtorek z s. Lidią.
  1. 28 marca odbędzie się spotkanie w Bydgoszczy z o. Adamem Szustakiem. Wyjazd o godz. 16.45 sprzed plebanii. Koszt 40 zł. Należność należy wpłacić
    w dzień wyjazdu. Jeśli osoby, które się zapisały z jakiś względów nie mogą pojechać to proszę o informację.
  1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa i dobrego tygodnia.