Ogłoszenia 08.04.2018

1. Dziękuję za dzisiejsze ofiary na prace remontowe w naszej parafii. Od jutra rozpoczyna się instalacja oświetlenia na zewnątrz kościoła.
  2. Dziś, po Mszy św. o godz. 11.00, spotkanie formacyjne dla dzieci komunijnych.
  3. W dniu jutrzejszym nasza parafia będzie brała udział w „Moście modlitewnym”. To projekt łączący parafie w modlitewnej łączności z Wyższym Seminarium Duchownym. Pragniemy modlić się za nasze seminarium duchowne oraz prosić Jezusa, Dobrego Pasterza, by nie zabrakło głosicieli Słowa Bożego i szafarzy świętych sakramentów. Dlatego zapraszam jutro na godz. 16.30 na adorację Najświętszego Sakramentu, modlitwę różańcową oraz na Mszę św. o godz. 17.00.
  4. Można się już zapisywać na II Parafialny Rajd Rowerowy, który odbędzie się 1 maja. Dzieci i młodzież tylko za zgodą rodziców i byłoby dobrze gdyby razem z rodzicami. Kolejny trening odbędzie się w najbliższą środę o godz. 18.00.
  5. Zgodnie z informacjami podanymi na początku roku parafia organizuje pielgrzymkę na Ukrainę w terminie 24-29 czerwca br. Są jeszcze 3 miejsca wolne. Całkowity koszt wyjazdu 1050 zł. Bardzo proszę, aby osoby zapisane w ciągu dwóch tygodni wpłaciły 500 zł i przekazały podstawowe informacje: adres, data urodzenia, numer paszportu, tel. kontaktowy. Dane te muszą zostać przekazane do ubezpieczyciela do 20 maja br. Po zamknięciu listy odbędzie się spotkanie organizacyjne.
  6. Zachęcam do nabycia nowego numeru „Pielgrzyma”.
  7. Zapowiedzi przedślubne:
  • Małgorzata Szamrowicz, stanu wolnego, Przysiersk i Artur Muzolf, stanu wolnego, Pruszcz, zapowiedź I.
  1. Zmarła nasza parafianka śp. Irena Duńczyk, l. 64, z ul. Szkolnej 22. Różaniec dzisiaj, jutro i pojutrze o godz. 18.00 w kościele. Pogrzeb w środę o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
  2. Wszystkim, którzy przeżywają w najbliższym tygodniu urodziny, imieniny i jubileusze składam serdecznie życzenia, Bożego błogosławieństwa i opieki naszych patronów.