Ogłoszenia 06.10.2019

1. Dziś gościmy w naszej parafii o. Kajetana z Laskowic. Podziękowania za obecność i przybliżenie nam tematu misji. Po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz misji.
  1. Trwa miesiąc październik, miesiąc różańca świętego. Z woli Ojca Świętego Franciszka przeżywamy Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. Módlmy się o wrażliwość misyjną dla każdego ochrzczonego. Zapraszam na nabożeństwa różańca św. Dla dzieci w środy i piątki o godz. 16.00. Dla dorosłych przed Mszą św.
  1. W środę próba chóru parafialnego o godz. 18.30. Zapraszamy chętnych.
  1. Za tydzień kolekta na potrzeby remontowe naszej parafii. Nadal spłacamy remont Parafialnego Domu Kultury. Do spłaty zostało ok. 16.000 zł.
  1. Także za tydzień będziemy przeżywać kolejny Dzień Papieski. Po Mszach św. młodzież naszej parafii przeprowadzi zbiórkę na rzecz fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa i dobrego tygodnia.