Ogłoszenia 10.03.2019

1. Dziękujemy ks. Łukaszowi Wisieckiemu oraz zespołowi muzycznemu za tegoroczne rekolekcje parafialne i szkolne. Osobiście dziękuję Paniom Dyrektorkom, Gronom Pedagogicznym Szkoły i Przedszkola w Przysiersku oraz Szkole w Terespolu za zaangażowanie się w rekolekcje szkolne. Dziękuję Parafianom za udział.
  1. Dziękuję za dzisiejsze ofiary na rzecz remontu domu katechetycznego. Tempo prac jest imponujące. Dziękuję wszystkim, którzy poświęcają swój czas i umiejętności na rzecz tego dzieła.
  1. Zachęcam na nabycia nowego numeru „Pielgrzyma”.
  1. Stowarzyszenie AZALIA zaprasza na spotkanie przy wspólnym stole na godz. 16.00 do Strażnicy OSP.
  1. W piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: o godz. 16.00 – Przysiersk, po niej Msza św., o godz. 17.30 – Terespol, po niej Msza św.
  1. W Wielkim Poście zapraszam w niedzielę na nabożeństwa „Gorzkich Żali”.
    W Przysiersku o godz. 7.30, w Terespolu o godz. 9.00.
  1. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie formacyjne dla młodzieży kl. VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum. Obecność obowiązkowa.
  1. Także za tydzień kolekta na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie. Po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz polskich misjonarzy „Ad gentes”.
  1. Zapraszam na tegoroczne wyjazdy parafialne:
  • Pielgrzymka „Świątynie Dolnego Śląska i Czechy”. Termin: 23-28 czerwca
  • Wycieczka dla dzieci i młodzieży: „Szlakiem św. Jana Pawła II”.
    Termin 8-12 lipca.
  1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa na cały tydzień.