Ogłoszenia 11.07.2021

1. Podziękowania dla opiekunów i uczestników kolonii parafialnych w Krynicy Morskiej.
  1. Od dzisiaj Msze św. niedzielne o godz. 8.00, 9.30 i 11.00. Odpust Parafialny ku czci św. Wawrzyńca odbędzie się 8 sierpnia. Głównym celebransem będzie ks. kan. Andrzej Szopiński – ekonom diecezji pelplińskiej. Gościć także będziemy orkiestrę dętą ze Świekatowa. Już dziś serdecznie zapraszam na obchody tegorocznego odpustu parafialnego oraz na wspólną biesiadę.
  1. Zachęcam do nabycia nowego nr.: „Pielgrzyma”.
  1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na potrzeby remontowe naszej parafii. Trwa remont kostnicy. Został już zakupiony materiał potrzebny do remontu, będzie także wymiana rynien, opierzenia i zadaszenia nad drzwiami głównymi.
  1. Piesza Pielgrzymka z Gdańska tradycyjnie będzie przechodziła przez Plewno 31 lipca (sobota). Postój przewidziany jest na godz. 13.30. Serdecznie proszę, aby jak co roku przygotować posiłek dla pątników zmierzających na Jasną Górę.
  1. W niedzielę, 1 sierpnia, po Mszach św. odbędzie się obrzęd poświęcenia pojazdów.
  1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa i zdrowia.