Ogłoszenia 12.05.2019

1. Przeżywamy dziś w kaplicy w Terespolu odpust ku czci św. Izydora. Dziękuję Ks. Prob. Mariuszowi Heroldowi z parafii św. Józefa w Świeciu za obecność w naszej parafii i wygłoszone Słowo Boże. Dziękuję chórowi Parati Semper ze Świecia za śpiew podczas Mszy św. Dziękuję wspólnocie parafialnej za przygotowanie dzisiejszej uroczystości i biesiady odpustowej.
  1. Dziękuję za dzisiejsze ofiary na rzecz remontu domu katechetycznego.
  1. W dniach 16-17 maja odbędzie się dzień skupienia dla młodzieży naszej w parafii w Chełmnie u Sióstr Miłosierdzia. Proszę zainteresowaną młodzież o zgłoszenie się do mnie.
  1. W piątek będziemy gościć w naszej parafii Siostry Miłosierdzia z Chełmna wraz z relikwiami bł. Siostry Marty Wieckiej. Msza św. o godz. 17.00. Po Mszy św. w kościele spotkanie z siostrami oraz możliwość uczczenia indywidualnego relikwii. Serdecznie zapraszam parafian do udziału w tym wydarzeniu. Młodzież kl. VI i VII uczestniczy obowiązkowo w tym spotkaniu.
  1. W niedzielę 26 maja, po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące kolonii dla dzieci i młodzieży w Krakowie. Natomiast w niedzielę, 2 czerwca, po Mszy św., o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące pielgrzymki do Pragi.
  1. 1 czerwca parafia organizuje wyjazd do Pelplina. W programie zwiedzanie katedry i muzeum diecezjalnego, modlitwa na Górze Papieskiej, uczestnictwo we Mszy św. w katedrze pelplińskiej pod przewodnictwem ks. Biskupa Diecezjalnego z okazji 60 r. i 50 r. święceń kapłańskich oraz obiad. W gronie diamentowych jubilatów jest ks. Jan Piłat, wieloletni proboszcz naszej parafii. Wyjazd o godz. 8.00. powrót ok. 15.00. Koszt wyjazdu 50 zł.

1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa.