Ogłoszenia 15.03.2020

1. Bardzo proszę o czytanie wszystkich komunikatów, które dotyczą naszego codziennego życia. Wszelkie ważne komunikaty i informacje są podawane także na naszym parafialnym fb. Zachęcam do jednoczenia się w modlitwie
  1. W związku z sytuacją zagrożenia koronawirusem odwołujemy:

- wszystkie zajęcia w Parafialnym Domu Kultury;

- Ekstremalną Drogę Krzyżową;

- wyjazd na spotkanie z o. Szustakiem;

- spotkanie z bierzmowanymi, które miało się odbyć z tydzień w niedzielę.

1. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 16.00 w Przysiersku lub o godz. 17.00 w Terespolu. Nabożeństwa Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 7.30
    w Przysiersku, o godz. 9.00 w Terespolu.
  1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa, troski
    o bezpieczeństwo i zdrowie.

Ogłoszenia 22.03.2020

1. Drodzy Parafianie! Ważne komunikaty i informacje są podawane także na naszym parafialnym fb. Potrzebna jest modlitwa, ale także troska o stan naszego ducha, serca. Dlatego zapraszam:

- Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00 (z wyłączeniem czasu na Msze św.), zachęcam do indywidualnej modlitwy w kościele;

- możliwość korzystania z sakramentu spowiedzi św. z zachowaniem zasad higieny (rąk do dezynfekcji rąk, zachowanie odległości) od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-19.00 w Parafialnym Domu Kultury. Zachęcam także do jednoczenia się w modlitwie w naszych domach o godz. 20.30. Niech dobry Bóg chroni nas przed zagrożeniem koronawirusa.

1. W związku z wprowadzoną adoracją i spowiedzią św. w piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 16.00 w Przysiersku i o godz. 17.00 w Terespolu. Nabożeństwa Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 7.30
    w Przysiersku, o godz. 9.00 w Terespolu.
  1. Zachęcam do nabycia nowego nr.: „Pielgrzyma”.
  1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa, troski
    o bezpieczeństwo i zdrowie.

Ogłoszenia 08.03.2020

1. Wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet życzymy Bożego błogosławieństwa
    i potrzebnych łask. Stowarzyszenie Azalia zaprasza na spotkanie dziś na godz. 15.00 do Sali OSP w Przysiersku.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele spotkanie dzieci komunijnych wraz z rodzicami.
  1. Zachęcam do nabycia nowego nr. „Pielgrzyma”.
  1. Dziękuję za dzisiejsze ofiary na nasze parafialne remonty. Trwają prace remontowe w kaplicy w Terespolu. Zostały także wstawione nowe drzwi na piętrze. W najbliższym tygodniu zostanie zamontowana klimatyzacja
    w Parafialnym Domu Kultury. W czwartek w Urzędzie Gminy w Bukowcu podpisałem umowę na dofinansowanie prac związanych z wymianą posadzki
    w kościele.
  1. W piątek zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 16.00
    w Przysiersku lub o godz. 17.00 w Terespolu. Nabożeństwa Gorzkich Żali
    w niedzielę w Przysiersku o godz. 7.30, w Terespolu o godz. 9.00.
  1. Zapraszam do uczestnictwa w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, która odbędzie się 27 marca. Zapisy przyjmuje p. Maja Poliwodzińska, tel. 602322982.
    Trasa będzie wiodła przez teren naszej parafii (ok. 14 km). Początek Mszą św.
    o godz. 18.00 w Przysiersku, zakończenie przy krzyżu na naszym cmentarzu. Wszelkie informacje na naszym facebook-u.
  1. Zachęcam do uczestnictwa we wszystkich zajęciach w Parafialnym Domu Kultury. Z powodu choroby nie odbędzie się spotkanie we wtorek z s. Lidią.
  1. 28 marca odbędzie się spotkanie w Bydgoszczy z o. Adamem Szustakiem. Wyjazd o godz. 16.45 sprzed plebanii. Koszt 40 zł. Należność należy wpłacić
    w dzień wyjazdu. Jeśli osoby, które się zapisały z jakiś względów nie mogą pojechać to proszę o informację.
  1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa i dobrego tygodnia.