Ogłoszenia 17.05.2020

 1. Od dzisiaj w kościele w Przysiersku może uczestniczyć w liturgii 45 osób, natomiast w kaplicy w Terespolu 35 osób. Transmisje Mszy św. z kaplicy w Terespolu o godz. 9.30 (kanał facebook) oraz o godz. 11.00 (kanał youtube).
 1. Dzisiaj i jutro w naszych kościołach wspominamy i modlitwy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II z racji 100 rocznicy urodzin. Dzisiaj na godzinę 15.00 zapraszam na wspólną modlitwę do kościoła na adorację Najświętszego Sakramentu, modlitwy przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, Koronkę do Bożego Miłosierdzia, nabożeństwo majowe.
 1. Zachęcam do nabycia nowego nr. „Pielgrzyma”.
 1. W poniedziałek, wtorek i środę będziemy przeżywać Dni Krzyżowe, modlitwę o urodzaje. Z racji zaleceń wszelkie modlitwy będą odmawiane w ramach adoracji po Mszy św. o godz. 17.00.
 1. W dni powszednie zapraszam na nabożeństwo majowe i adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 17.00. Adoracja zakończy się śpiewem Suplikacji o godz. 18.00. Nabożeństwo majowe w kaplicy w Terespolu o godz. 18.00
 1. Spowiedź św. 15 minut przed każdą Mszą św.
 1. Zachęcam do modlitwy rodzinnej o godz. 20.30 w naszych domach.
 1. W sobotę w katedrze pelplińskiej odbędą się Święcenia Kapłańskie. Pamiętajmy w naszych modlitwach o powołania do służby kapłańskiej.
 1. Dziękuję Parafianom z pomoc i współpracę przy remoncie kaplicy w Terespolu. Zakończyliśmy wszystkie zaplanowane w zeszłym roku prace. Całkowity koszt prac remontowy wyniósł 45.536 zł (renowacja ołtarza, obraz św. Izydora, złocenie puszki, kielicha i pateny, wymiana okien, okleina witrażowa, stopnie pod ołtarzem, mikrofony, mikser, lampy led, żarówki led, farby). Dziękuję Panom za zrealizowanie tego remontu, a wszystkim ludziom dobrej woli za składanie ofiary na rzecz naszych parafialnych remontów. Jeśli zbierane ofiary nam pozwolą planujemy w przyszłości także wykonać nowy ołtarz ofiarny i ambonkę w takim samym stylu jak ołtarz główny.   
 1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa, troski o bezpieczeństwo i zdrowie. Dziękuję za wszelkie oznaki dobra, życzliwości
  i troski wobec naszej parafii. Dziękuję za wszelkie ofiary na utrzymanie, działalność parafii i realizowane remonty.
Kategoria: