Ogłoszenia 17.10.2018

1. Zapraszam parafian do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych:
  • w Przysiersku: dla dzieci i młodzieży modlitwa różańcowa w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.00, dla dorosłych w łączności z Mszą św.,
  • w Terespolu nabożeństwo różańcowe dla dorosłych o godz. 17.00, dla dzieci i młodzieży we wtorki i czwartki o godz. 14.30.
  1. Za tydzień będziemy przeżywać XVIII Dzień Papieski pod hasłem: „Promieniowanie ojcostwa”. Po Mszach się odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz „Dzieła Nowego Tysiąclecia” – stypendia dla zdolnej, ale ubogiej młodzieży.
  2. Także za tydzień kolekta specjalna na potrzeby naszej parafii.
  3. Także za tydzień wyjazd na pielgrzymkę do Częstochowy, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Krakowa i Kalisza. Wyjazd o godz. 12.00 sprzed plebanii. Powrót w środę, w godzinach wieczornych. Ogólny plan pielgrzymki dostępny na facebooku parafii.
  4. Już dziś zapraszam dzieci, młodzież i rodziców do udziału w II Parafialnym Balu Świętych. Odbędzie się on 31 października. Szczegółowe informacje podam w późniejszym terminie.
  5. Zachęcam do nabycia nowego nr „Pielgrzyma”.
  6. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa i dobrego tygodnia.