Ogłoszenia 17.11.2019

1. Dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  1. Dziękuję za udział w parafialnych obchodach Dnia Niepodległości, za udział w spotkaniu patriotycznym, turnieju szachowym oraz rowerowym rajdzie niepodległości.
  1. Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w realizację projektu „Wiejska Akademia Przyszłości”.
  1. PARAFIALNY DOMU KULTURY zapraszamy na następujące zajęcia:

- j. angielski do dorosłych (poziom podstawowy). Zajęcia odbywają się w poniedziałki o godz. 17.00. Koszt zajęć ok. 10 zł za godzinę;

- j. angielski dla dzieci i młodzieży. Spotkanie organizacyjne dla rodziców we wtorek o godz. 17.00. Po spotkaniu z rodzicami zostanie podjęta decyzja o kontynuowaniu zajęć dla dzieci i młodzieży;

- zajęcia muzyczne – środa o godz. 16.30 (zajęcia darmowe);

- chór parafialny – środa o godz. 18.30 (zajęcia darmowe);

- zajęcia rękodzieło – czwartek o godz. 18.00 (zajęcia darmowe);

- zajęcia plastyczne – piątek o godz. 16.30 (zajęcia darmowe).

1. Zachęcam do nabycia nowego nr „Pielgrzyma”.
  1. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Odpust w Przechowie o godz. 12.00.
  1. Za tydzień spotkanie kandydatów do bierzmowania po Mszy św. o godz. 11.00.
  1. Przypominam o uregulowania do końca listopada należności za pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która jest w terminie 27-01-03.02.2020 r. Kwotę należy wpłacić na konto biura pielgrzymkowego.
  1. Zgodnie z zapowiedzią, która pojawiła się podczas spotkania popielgrzymkowego chciałbym zaprosić na kolejną pielgrzymkę parafialną „Śladami współczesnych świętych” do Warszawy w terminie 6-9 czerwca 2020. Udało się już ustalić wszelkie szczegóły wyjazdu. Noclegi w wyżywieniem w hotelu Platinum&Residence Wilanów (nowoczesny hotel w standardzie***), obok Świątyni Opatrzności Bożej.

W programie: Niepokalanów (centrum duchowości franciszkańskiej, miejsce życia i działalności św. Maksymiliana Marii Kolbego), Warszawa (Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum ks. Jerzego Popiełuszki, Sanktuarium św. Andrzeja Boboli i jeszcze kilka niespodzianek). Głównym wydarzeniem pielgrzymki będzie udział w beatyfikacji Kard. Stefana Wyszyńskiego na Placu Marszałka Piłsudskiego w Warszawie. Wstępny koszt ok. 630 zł.

1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa i dobrego tygodnia.