Ogłoszenia 21.06.2020

1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 w kaplicy spotkanie dla uczestników kolonii parafialnych w Funce.
  1. W piątek kończymy rok szkolny i katechetyczny. Ze względu na zalecenia oraz różnie przyjętą formę zakończenia roku szkolnego w naszych szkołach nie będzie Mszy św. na zakończenie roku szkolnego.
  1. Trwa remont posadzki w naszym kościele:

- Msze św. w dni powszednie nadal będą odbywać się w kościele, ale tylko w przestrzeni prezbiterium, dlatego proszę w dni powszednie (poniedziałek-sobota) wchodzić do kościoła przez zakrystię. W prezbiterium będą ustawione krzesła tak, aby wszyscy chętni mogli we Mszy św. uczestniczyć;

- Msze św. niedzielne od 14 czerwca włącznie do odwołania będą się odbywać tylko w kaplicy w Terespolu o godz. 8.00, 9.30, 11.00. Proszę tak się zorganizować w swoich domach, aby każdy mógł uczestniczyć we Mszy św. niedzielnej.

1. We współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Przysiersku zapraszam do udziału w projekcie Akademia Przyszłości 2.0. Projekt skierowany jest do dzieci, młodzieży z sołectw Przysiersk, Plewno, Polski Konopat, Terespol oraz Drozdowo. Projekt Akademia Przyszłości 2.0 to edukacja, kultura i integracja społeczna w każdym domu. W trudnej sytuacji jaką jest epidemia wirusa COVID-19 zachęcamy do dalszego. Aby skorzystać z oferty wystarczy wypełnić ankietę online dostępną pod adresem: akademiaprzyszlosci.webankieta.pl Więcej informacji pod numerem telefonu: 518446112. W terminie 29.06-4.07. w Parafialnym Domu Kultury odbędzie się nagrywanie zajęć.
  1. Zapraszam na Parafialny Rajd Rowerowy na rozpoczęcie wakacji – 27 czerwca,
    w sobotę, początek o godz. 9.00 sprzed plebanii. Trasa: Przysiersk-Plewno-Drzycim-Gacki-Dólsk-Wyrwa-Polski Konopat-Przysiersk. Postój w Drzycimiu oraz w Dólsku (poczęstunek). Powrót ok. 13.00.
  1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa, troski o bezpieczeństwo i zdrowie. Dziękuję za wszelkie oznaki dobra, życzliwości i troski wobec naszej parafii. Dziękuję za wszelkie ofiary na utrzymanie, działalność parafii i realizowane remonty.