Ogłoszenia 23.06.2019

1. Dziękuję za dzisiejszą obecność i pomoc duszpasterską ks. Jackowi Sosnowskiemu z Pelplina.
  1. U ks. proboszcza lub u p. Rafała Żochowskiego można odbierać karty zgłoszeń do uczestnictwa w realizacji projektu pod nazwą: WIEJSKA AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI – darmowe zajęcia j. angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zajęcia muzyczne i plastyczno-kreatywne dla dzieci i młodzieży. Projekt ten będzie realizowany w terminie wrzesień-listopad 2019 r. w Parafialnym Domu Kultury. Ilość miejsc ograniczona.
  1. Trwa oktawa Uroczystości Bożego Ciała. Procesje eucharystyczne do piątku włącznie o godz. 17.00.
  1. W tym tygodniu w liturgii przeżywamy:

- w poniedziałek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela;

- w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa;

- w sobotę – Uroczystość Świętych Piotra i Pawła.

1. Bardzo proszę, aby rodzice, których dzieci wyjeżdżają na wycieczkę parafialną do Krakowa podpisali jeszcze jeden dokument, który jest dostępny w biurze parafialnym. To zgoda na wejście do JUMPARENY w Krakowie. Wyjazd na wycieczkę 8 lipca o godz. 8.00. Powrót 12 lipca
    w godzinach wieczornych.
  1. Parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie 27.01-03.02.2020. Koszt 3690 zł + 160 USD. Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji u ks. proboszcza.

1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę Bożego błogosławieństwa, udanych wakacji i dobrego odpoczynku.