Ogłoszenia 28.06.2020

1. Dziękuję za obecność na wczorajszym rajdzie rowerowym. Bóg zapłać.
  1. Zachęcam do nabycia nowego nr.: „Pielgrzyma”.
  1. Jutro Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, w piątek święto św. Tomasza, Apostoła.
  1. Trwa remont posadzki w naszym kościele:

- Msze św. w dni powszednie odbywają się w przestrzeni prezbiterium, wejście przez zakrystię;

- Msze św. niedzielne do odwołania odbywają się tylko w kaplicy w Terespolu o godz. 8.00, 9.30, 11.00.

Bardzo proszę jutro na godz. 9.00 o pomoc Panie do umycia ławek przed malowaniem. Ławki zostały wyszlifowane i potrzeba je umyć. Chętne Panie proszę
o kontakt z p. Lucyną Budzbon. Od jutra także rozpoczyna się w kościele układanie posadzki.

1. Od jutra do soboty w Parafialnym Domu Kultury będą nagrywane zajęcia on-line w ramach projektu: Akademia Przyszłości 2.0.
  1. Z racji remontu w kościele w I piątek miesiąca Msze św. i spowiedź św. w kaplicy w Terespolu. Spowiedź św. w godz. 16.30 – 17.30.
  1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa. Dziękuję za wszelkie oznaki dobra, życzliwości i troski wobec naszej parafii. Dziękuję za wszelkie ofiary na utrzymanie, działalność parafii i realizowane remonty.