Ogłoszenia 29.09.2019

1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.
  1. Jutro na godz. 19.00 zapraszam na spotkanie do plebanii Radę Parafialną.
  1. We wtorek rozpoczynamy miesiąc październik, miesiąc różańca świętego. Z woli Ojca Świętego Franciszka w październiku będziemy przeżywać Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. Będziemy modlić się o wrażliwość misyjną dla każdego ochrzczonego.
  1. Zapraszam na nabożeństwa różańca św. Dla dzieci w środy i piątki o godz. 16.00. Dla dorosłych w łączności z Mszą św. (pół godziny przed Mszą św., we wtorki i czwartki po Mszy św. porannej).
  1. W środę próba chóru parafialnego o godz. 18.30. Zapraszamy chętnych.
  1. Z racji I piątku miesiąca odwiedzę chorych z posługą sakramentalną: w czwartek wyjątkowo od godz. 7.30 – Terespol, w piątek od godz. 8.00 – Przysiersk.
  1. W I piątek miesiąca różaniec św. dla dzieci o godz. 16.00, następnie spowiedź św., o godz. 18.00 różaniec św. dla dorosłych, o godz. 18.30 Msza św. podczas której nastąpi poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, która zakończy się Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. Od 20.30 adoracja będzie prowadzona przez młodzież naszej parafii.
  1. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie formacyjne dla dzieci komunijnych w Parafialnym Domu Kultury.
  1. Za tydzień w naszej parafii będzie gościł o. Kajetan z Laskowic, który przybliży nam sprawę misji. Po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz misji.
  1. Za tydzień w niedziele wyjazd na Pielgrzymkę w Bieszczady. O godz. 6.00 Msza św. w kościele w Przysiersku i następnie wyjazd. Autokar będzie podstawiony o 5.45.
  1. 14 października o godz. 20.00 w Parafialnym Domu Kultury odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wszystkich, którzy będą z naszą parafią do Ziemi Świętej w terminie 26.01-03.02.2020.
  1. W dniach 18-20 października odbędą się rekolekcje dla młodzieży w Gnieźnie. Rekolekcje są prowadzone przez Siostry Szarytki z Chełmna. Młodzież opłaca przejazd pociągiem na trasie Laskowice-Gniezno, natomiast parafia pokrywa pobyt i wyżywienie. Bardzo proszę chętną młodzież o odebranie kart zgłoszeń.
  1. W ramach projektu: „Wiejska Akademia Przyszłości” w Parafialnym Domu Kultury są realizowane zajęcia j. angielskiego, muzyczne oraz kreatywno-plastyczne. W październiku następuję zmiana rozpoczęcia zajęć muzycznych i plastycznych. W środę i piątek od godz. 16.30.
  1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa i dobrego tygodnia.