Ogłoszenia 31.03.2019

1. W piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.
  1. W środę o godz. 18.00 młodzież naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania. Mszy św. będzie przewodniczył Ks. Biskup Akradiusz Okroj. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian do udziału w tej uroczystości. Spowiedź św. dla młodzieży bierzmowanej, świadków i ich rodzin jutro,
    w poniedziałek, o godz. 18.30.
  1. Z racji I piątku miesiąca odwiedzę chorych z posługą sakramentalną: w czwartek od godz. 8.30 – Terespol, w piątek od godz. 8.00 – Przysiersk.
  1. W I piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 15.00, o godz. 16.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. W Terespolu o godz. 17.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św.
  1. W piątek na godz. 19.00 zapraszam do plebanii na kolejną katechezę dla dorosłych. Temat katechezy: „Sakrament pokuty i pojednania darem Bożej miłości”.
  1. W sobotę o godz. 9.00 w kościele rozpoczęcie bezpośredniego przygotowania się dzieci do I Komunii św. Bardzo proszę o obecność dzieci i rodziców.
  1. Już dzisiaj zapraszam na Drogę Krzyżową ulicami Przysierska. Nabożeństwo to rozpocznie się Msza św. w piątek, 12 kwietnia, o godz. 18.00. Następnie przejdziemy ulicami naszej miejscowości (ul. Ogrodowa, ul. Św. Floriana, ul. Szkolna), aby przeżyć nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  1. Zachęcam także dzieci do przygotowania palm na Niedzielę Palmową, którą będziemy przeżywać za dwa tygodnie. Najwyższe i najpiękniejsze palmy nagrodzimy upominkami.
  1. Z racji Świąt Wielkanocnych jako wspólnota parafialna pragniemy przygotować paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących. Członkowie Akcji Katolickiej nie będą przyjmować ofiar na ten cel od instytucji czy firm, które są na terenie naszej parafii. Jedyną możliwością wsparcia tej inicjatywy jest złożenie ofiary za tydzień po Mszach św. w ramach zbiórki do puszek. Dziękuję o troskę za najbiedniejszych naszej wspólnoty parafialnej.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Martyna Jackowska, st. wolnego, zam. Plewno, Mateusz Orłowski, st. wolnego, zam. Osie. Zapowiedź I.
  1. Trwają prace przy domu katechetycznym. Trwa układanie chodników. Wylana została już posadzka w domu katechetycznym. Na dzień dzisiejszy wydaliśmy kwotę 31.705,82 zł. Dziękuję Panom, którzy tak ofiarnie i bezinteresownie poświęcają się dla tego dzieła. Bóg zapłać.
  1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa na cały tydzień.