Terytorium parafii

1. Do parafii należały: Przysiersk, Biechówko, Biechowo, Budyń, Bukowiec, Drozdowo, Kawęczyn, Konopat, Łąki Polskie, Plewno, Różana, Więckowo, Bramka.
  2. Na terenie parafii znajdowały się: Przysiersk, Drozdowo, Bukowiec, Budyń, Konopat Polski, Biechówko, Bramka, Garwoniec, Jarzębieniec, Wyrwa, Plewno (Pniewo), Biechowo, Konopat Niemiecki, Kawęczyn, Terespol.
  3. Do parafii należą: Przysiersk, Biechowo, Biechówko, Bramka, Branica, Budyń, Bukowiec, Drozdowo, Drozdówko, Gawroniec, Jarzębieniec, Julianowo, Kawęczyn, Konopat Polski, Konopat Niemiecki, Plewno, Wyrwa, Papiernica, Zając, Więckowo. Proboszcz Przysierski był równocześnie administratorem parafii Polskie Ląki.
  4. Diecezja Chełmińska z 1928r. obok miejscowości należących do parafii podaje ich przybliżona odległość od kościoła: Przysiersk, Biechówko 5km, Bechowo 4, Bramka 4, Budyn 4, Bukowiec 4, Dolnymlyn 2, Drozdowo 3, Jarzębiniec 4, Kaweczyn 6, Konopat Niemiecki 6, Konopat Polski 4, Plewno 2, Terespol 4, Wyrwa 5.
  5. W 1946 r. dekretem Administratora Apostolskiego Chełmińskiego i Gdańskiego Andrzeja Wronki mieszkańców Biechówka przyłączono do parafii Drzycim.
  6. W 1947 r. ustanowiono parafie w Bukowcu i z parafii Przysiersk wyłączono Bukowiec, Bramkę, Budyń, Kawęczyn.
  7. W 1963 r. do parafii należały: Biechowo, Drozdowo, Jarzębieniec, Plewno, Polski Konopat Terespol, Wyrwa Młyn. Do parafii Przysiersk do 1977r. należał też kościół filialny w Dólsku.
  8. W 1978r. wyłączono z parafii Przysiersk część Terespola Pomorskiego.