Ogłoszenia 21.04.2024

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy także tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
  1. We wtorek będziemy przeżywać uroczystość św. Wojciecha, w czwartek święto św. Marka, Ewangelisty.
  1. W piątek, 26 kwietnia, od godz. 8.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.
  1. 1 maja odbędzie się Parafialny Rajd Rowerowy. Trasa Przysiersk – Pruszcz (przez Różanną, Bagniewo, Bagniewko) – Przysiersk (przez Gołuszyce, Korytowo, Polskie Łąki, Bukowiec). Trasa wynosi 33 km. Wyjazd o godz. 9.00 sprzed kościoła. Serdecznie zapraszam do udziału.
  1. Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii odbędzie się 5 maja o godz. 11.00.
  1. W dniach 6-8 maja będziemy przeżywać Dni Krzyżowe. Zapraszam na Msze św. przy krzyżach i modlitwę o urodzaje i dobrą pogodę dla rolników:

6 maja (poniedziałek), godz. 18.00 – Msza św. przy krzyżu obok p. Meger.

7 maja (wtorek), godz. 18.00 – Msza św. przy krzyżu obok p. Gorgol;

8 maja (środa), godz. 18.00 – Msza św. przy krzyżu w Drozdowie.

1. W niedzielę, 12 maja, zapraszam na odpust ku czci św. Izydora w Terespolu Pomorskim. Msze św. tego dnia o godz. 8.00 i 9.30 w Przysiersku. Suma odpustowa w Terespolu o godz. 11.00. pod przewodnictwem ks. Arkadiusza Drzycimskiego z Pelplina. Odbędzie się także piesza pielgrzymka z Przysierska do Terespola przez Drozdowo. W pielgrzymce będą uczestniczyć dzieci pierwszokomunijne oraz ich rodzice. Zachęcam do udziału pozostałych parafian. Wyjście o godz. 9.15 sprzed kościoła.
  1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa i dobrego tygodnia.