Ogłoszenia 06.10.2024

1. Trwa październik, miesiąc szczególnie poświęcony Matce Bożej i modlitwie różańcowej. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa różańcowe, w dni powszednie pół godziny przed Mszą św., w niedzielę o godz. 7.30 w Przysiersku, o godz. 9.00 w Terespolu. Dzieci zapraszam na nabożeństwa różańcowe w piątki 18 i 25 października o godz. 16.00.
  1. Za tydzień będziemy przeżywać Dzień Papieski i gościć w naszej parafii chór z Drzycimia.
  1. Również za tydzień kolekta na potrzeby remontowe naszej parafii. Po zakończeniu prac związanych z realizacją projektów z Polskiego Ładu oraz z chodnikiem wokół kościoła przedstawię rozliczenie finansowe. Jednocześnie informuję, że nasze dzwony uległy awarii. Po konsultacji i wizji lokalnej firmy zajmującej się budową systemu mechaniczno-elektrycznego dzwonów podjąłem decyzję o reaktywacji dzwonów przy pomocy naszych specjalistów z parafii. Jednocześnie firma ma przedstawić kompleksową ofertę naprawy systemu i dzwonów.
  1. Także za tydzień 13 października o godz. 20.00 nabożeństwo fatimskie podczas którego rozpoczniemy peregrynację obrazu Matki Bożej Niestającej Pomocy.
  1. W III sobotę miesiąca, 19 października, kolejne sobotnie katechezy dla dzieci w Parafialnym Domu Kultury w godz. 10.30-13.00.
  1. Ważna informacja dla młodzieży kl. VIII. Rekolekcje GPS odbędą się w terminie 25-26 października w szkole podstawowej w Przysiersku. Wcześniej należy u mnie odebrać zgody na udział w tych rekolekcjach. Dlatego zapraszam do zakrystii.
  1. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Przyjmuję wypominki jednorazowe i roczne. Kartki na wypominki są wyłożone w kruchcie kościoła.
  1. Jest już dostępny kalendarz intencji na rok 2025 r. Zapraszam do rezerwowania intencji Mszy św. na nowy rok.
  1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa i potrzebnych łask.